Fedor Šrobár zomrel 
Facebook Fedor Šrobár

Smutná správa: Zomrel kráľ slovenský večierkov Fedor Šrobár (†52)

25. januára 2019 16:25 / Slovenský šoubiznis
Bol známy ako ten, ktorý nechýbal na žiadnom prominentnom večierku, aj keď ho nepozvali. Pravnuk nášho medzivojnového premiéra Vavra Šrobára zomrel. Fedor Šrobár (†52) ešte minulý rok v októbri spadol a udrel sa do hlavy. Odvtedy ležal v kóme. Včera v noci svoj boj o život prehral. Slovensko tak prišlo o jednu z najvýraznejších postavičiek nášho šoubiznisu.

Šrobár bol naozaj zaujímavým úkazom na našej celebritnej scéne. Na večierkoch sa objavoval so železnou pravidelnosťou, nemal problém sa dostať takmer nikam. To, že bol často posilnený alkoholom bolo verejným tajomstvom, veď aj jeho výstupy boli toho jasným dôkazom. Častokrát skončil na zemi, či spôsobil na kdejakej párty rozruch. Po poslednom páde mu lekári dobré vyhliadky na uzdravenie nedávali, napriek tomu vydržal až do nového roka.

"Je mi to ľúto, poznali sme sa z detstva. Teraz máš, Fedor, párty tam hore, asi ani oni ti neposlali pozvánku, ale ty si mohol kamkoľvek prísť, všade si bol doma. Ale tam hore si ešte fakt nemusel, to je tvoj posledný veľký flám a nerozbi tam Petrovi bránu! Hlavne ju neocikaj a nevynadaj mu hneď zo štartu, potrebuješ ňou prejsť. Tak nech ti je tam, Fedorko, dobre a poriadne im to tam roztoč a hlavne v polke žúru opäť nezaspi. Nech je ti už dobre a máš konečne pokoj v duši," napísal Boris Kollár, ktorý bol so Šrobárom dlhoročný priateľ. Česť jeho pamiatke... 
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete