Herec sa preslávil vďaka legendárnej telenovele Divoký anjel 
www.imdb.com

TOTO musíte vidieť: Naozaj je to Ivo z Divokého anjela? Takto neuveriteľne sa rokmi zmenil

18. januára 2019 13:41 / Zahraničný šoubiznis
Kto by si ich nepamätal? Legendárna dvojica zrejme najsledovanejšej a najobľúbenejšej telenovely na Slovensku Divoký anjel stále púta pozornosť. Natalia Oreiro a Facundo Arana sú kamarátmi dodnes a ani dlhé roky od vysielania telenovely ich kamarástvo nerozdelilo.

Ich lásku sledovali stovky tisíc fanúšikov denne, keď sa telenovela vysielala. Každý chcel vedieť, ako dopadne vzťah nerovnej dvojice, ktoré neustále rozbíjali intrigy, či úskalia bežného života. Obaja sa navyše stretli pri nakrúcaní ešte jednej telenovely Rany z lásky. Fanúšikovia šaleli a zrejme každý jeden by si prial, aby sa dali dohromady aj v reálnom živote.

Dnes je z herečky viac speváčka, ktorá žne úspechy najmä v Rusku, herec Facundo Arana púta pozornosť naopak svojim výzorom. Fotka, ktorú nedávno zavesil na sociálnu sieť totiž ukazuje, že aj na ňom sa už podpísal zub času. Z kedysi sladkého a sympatického Iva di Carla je dnes zostarnutý muž v rokoch, ktorý ani náhodou nepripomína sexy muža po boku Milagros. Fotku nájdete v galérii pod článkom.  
📷
1 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete