Veronika Cifrová Ostrihoňová 
TV Markíza

Veronika Cifrová Ostrihoňová: Z moderátorky je youtuberka!

16. januára 2019 15:36 / Slovenský šoubiznis
Presedlala definitívne na novú pozíciu? Veronika Cifrová Ostrihoňová sa v novom roku rozhodla okúsiť youtuberský chlebíček. Presne včera totiž odštartovala svoj youtube kanál s názvom Very Veri, na ktorom má už niekoľko videí z jej talk show.

Prvým príspevkom ako oficiálnej youtuberky bolo video s predsavzatiami, ktoré si do roku 2019 dala. A práve youtube kanál je jedným z nich. Vo vtipnom videu to oznámila svojim fanúšikom aj na sociálnej sieti. A rozhodne nepôjde o prúser, pretože jej video má za necelý deň takmer 30 tisíc zhliadnutí a ona sama má takmer 8 tisíc odberateľov.

Samotná blondínka je pritom na sociálnej sieti Instagram veľmi obľúbená. Markizácka redaktorka si tak rozširuje svoje portfólio aktivít, ktoré okrem práce v televízii obsahujú aj talk show s ktorou cestuje po slovenských mestách, rovnako aj rádiovú šou v ktorej spovedá známe, aj neznáme tváre.

S youtubom má pritom Veronika skúsenosti aj vďaka jej manželovi Matejovi Cifrovi, ktorý už niekoľko rokov uverejňuje videá na svojom kanáli a tešia sa veľkej obľube. Zdá sa teda, že nám na Slovensku vyrastá jeden z najvplyvnejších párikov v oblasti youtuberstva.  
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete