Toto sú moderátorky Hlasu Česko Slovenska 
TV Markíza

Prekvapenie v markizáckom hlase: Toto sú nové moderátorky speváckej šou!

09. januára 2019 15:36 / Slovenský šoubiznis
Plný noviniek. Taký bude nový ročník speváckej súťaže Hlas Česko Slovenska, ktorý už onedlho odštartuje na TV Markíza a Nova. Okrem vynovenej poroty sa v šou objavia aj nové tváre na pozícii moderátorov. "A mužšké zastúpenie by ste v tomto roku hľadali márne. Televízie stavili na dve ženy - speváčky.

Slovensko bude zastupovať Mária Čírová, Česko kráska Teraza Kerndlová. "Na nakrúcanie The Voice Česko Slovensko sa veľmi teším a som nesmierne šťastná, že môžem byť súčasťou práve tohto formátu – najväčšej televíznej hudobnej šou v Česku a na Slovensku. Tým, že som hudobníčka a viem, čo budú naši súťažiaci prežívať pred každým svojim vystúpením, budem snáď aj ich oporou," povedala Čírová.

"Bola som veľmi milo prekvapená, keď ma televízie Nova a Markíza oslovili, aby som sa ujala postu moderátorky The Voice Česko Slovensko, ale zároveň mnou začali lomcovať pocity veľkej zodpovednosti a pokory spojenej s touto úlohou. Nakoniec u mňa vyhralo presvedčenie, že som tá, ktorá vie počúvať a vžiť sa do pocitov druhých a zároveň s nimi úprimne zdieľať radosť aj smútok, či s nimi prežívať ich vlastné príbehy. Lebo aj o to v tejto veľkej šou ide,“ doplnila Slovenku Kerndlová.

Režisérom šou bude Pepe Majeský, ktorý je rokmi overeným režisérom podobných šou. "Je mi potešením, že náš skvelý tím posilnia dve vynikajúce speváčky, ktoré sa netradične predstavia v úlohe moderátoriek veľkolepej šou The Voice Česko Slovensko,“ povedal Majeský. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete