Televízia Markíza chystá do vysielania svoju novinku Autoškola 
TV Markíza

Polepšený hriešnik: Po problémoch s drogami späť v Markíze!

22. decembra 2018 19:03 / Slovenský šoubiznis
Kedysi hviezdil v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade, potom prišiel tvrdý pád na dno. Herec Ján Alžbetkin vystrelil na hviezdne nebo slovenského šoubiznisu pred takmer 10 rokmi, kedy sa objavil v seriáli s prostredia nemocnice. Zahral si syna Michaely Čobejovej. Slávu však nezvládol a prešiel si doslova očistcom.

Alžbetkin bol nádejnou mladou hviezdou. No potom prišiel strmý pád a kariéru musel zavesiť na klinec. Dôvodom bola jeho búrlivá povaha, kvôli ktorej sa dostal do problémov nielen s alkoholom, ale aj drogami. "Viete, ako to je, máte 17 - 18 rokov, zrazu vás ľudia poznajú, riešia, niekoľkokrát som dostal bitku na ulici kvôli tomu. A to sú veci, keď je človek trošku citlivejší, tak to inak zoberie. Nešlo tam o závislosť, skôr som sa chcel akoby niekde ukryť, ako keby som mal byť závislý," povedal pre denník Plus JEDEN DEŇ Alžbetkin.

Aj napriek tomu, že sa v minulosti k problémom priznal, dnes hovorí, že sa to celé viac nafúklo, ako bola pravda. "Skôr by som to povedal tak, čo sa týka závislosti a všetkých vecí, ktoré sa diali okolo mňa, to bol ten dôvod, prečo som prestal, nie nejaký vyhadzov z Markízy, nie závislosti neviem akého druhu. Bolo to všetko nafúknuté. Presne kvôli tomuto som prestal. Potreboval som nejaký čas na to, aby som začal normálny život. Absolvoval som aj liečenie, na ktoré som dobrovoľne nastúpil s tým, že to bol istý pán, ktorý si bral k sebe deti, ktoré mali s niečím problém. A chceli ho vyriešiť. Nešlo o závislosť. U mňa bol vyslovene psychický problém," dodal.

Dnes dostal od televízie druhú šancu. Bude účinkovať v novinke Markízy s názvom Autoškola, kde si zahrá po boku hviezd ako Marta Sládečková, či Ján Koleník. A vyzerá to tak, že tentoraz svoju príležitosť prepásť nechce.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete