Jasmina Alagič 
Tv Markíza

Šokujúce priznanie Jasminy Alagič: Vážna choroba!

14. novembra 2018 18:50 / Slovenský šoubiznis
Na jednej strane prežíva najšťastnejšie obdobie v živote, na strane druhej ju trápi vážna choroba. Reč je o moderátorke Jasmine Alagič, ktorá sa v najnovšom rozhovore pre týždenník Šarm. Choroba, ktorá ju trápi sa nazýva tetánia.

"Trpím tetániou. Nechcela som o tom nikomu hovoriť, lebo nemám rada šírenie paniky. Jediný, kto to z tímu Tváre vedel, bola tanečná trénerka Monika," povedala Jasmina a dodala, že nepríjemné problémy jej narobila napríklad choreografia a vystúpenie v koži Britney Spears, počas nakrúcania šou Tvoja tvár znie povedome.

"Britney bola náročná z pohľadu tanečného, mala som problém odtancovať tú choreografiu aj v teniskách, a keď som si na to išla vyskúšať štekle, ktoré som mala mať už naostro pred kamery, vôbec to nešlo. Ostala som vyvedená z rovnováhy, tá únava do toho, navyše v ten istý deň som spoznala svojho hada," pokračuje snúbenica rapera Rytmusa.

"Ja som to zistila dosť hlúpo. Išla som s maminou do Viedne a na diaľnici som dostala tetanický šok. Išla som do mdlôb. Predstavte si, že na diaľnici šoférujete a zrazu vás toto chytí,“ rozpráva Jasmina. „Keby nebola pri mne mamina, zas by som to možno odignorovala," dodala sympatická brunetka.

Tetánia

Tetánia je syndróm, charakterizovaný stavom zvýšenej dráždivosti centrálneho a periférneho nervového systému, ktorý vzniká zmenami koncentrácie minerálov v medzibunkovej tekutine. Ochorenie nie je životu nebezpečné, ale vie poriadne znepríjemniť život pacienta. Má mimoriadne široký klinický obraz, s mnohými príznakmi. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete