Dara Rolins a Rytmus 
Showpix

Dara Rolins: Že Rytmusovi trochu zahrabalo? Je to jeho vec...

04. októbra 2018 14:02 / Slovenský šoubiznis
Rozchod Dary Rolins a Patrika Rytmusa Vrbovského bol prekvapujúci, no odvtedy pretieklo už veľa vody. Dvojica sa rozišla v mieri, z času na čas sa však objavia nejaké informácie, ktoré túto idylku majú za cieľ naštrbiť. To sa stalo aj pred pár dňami, kedy urobil raper nečakaný krok.

Z Instagramu vymazal všetky spoločné fotografie, ktoré ho so speváčkou spájali a ktoré na svojom profile uverejnil. "Viete prečo som to vymazal? Pretože ste prehajpovaní a premotivovaní mojou minulosťou. Takže vám to len uľahčujem, aby ste z toho nechytali záchvaty. Nechajte to na mňa, kde si tie spomienky uchovám. Daru si naďalej vážim, ale kapitola s ňou je definitívne uzavretá. Od JANUÁRA pre nás oboch," okomentoval situáciu Rytmus.

To nenechalo chladnou ani Daru Rolins, ktorá má momentálne plné ruky práce s propagovaním svojho diára na budúci rok. "Od začiatku mu nový vzťah prajem. A to, že z Patrikovi možno ľahko "zahrabalo", a že má pocit, že musí vymazať a zabudnúť všetko, čo sa stalo predtým, to je iné. Priznám sa, že v jednom momente ma to aj zamrzelo. Prišlo mi to zbytočné. Ale na druhej strane: Nádych, výdych. Je to jeho voľba, jeho cesta, jeho vzťah. Ak má pocit, že práve toto potrebuje, tak nech do toho ide," povedala speváčka.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete