Varholíková si užíva slobodu 
Instagram Eva Rezešová

PRVÉ FOTO: Takto si Varholíková užíva život na slobode!

02. októbra 2018 18:39 / Slovenský šoubiznis
Pozostalí po obetiach trpia aj roky po tragickej nehode, Eva Varholíková si už užíva život na slobode. A pomaly, ale isto sa zaraďuje do normálneho života. Aj na sociálnych sieťach. Jej švagriná Eva Džodlová Rezešová včera zavesila na Instagram fotku, kde sa zbohatlícka dcéra usmieva na večernom sushi.

Presne 28.8. tohto roku opustila Varholíková brány budapeštianskej basy, v ktorej si odpyávala trest za spôsobenú autonehodu, pri ktorej vyhasli 4 ľudské životy. Tú spôsobila v roku 2012 a z väzenia ju prepustili za slušné správanie po odpykaní dvoch tretín trestu. Ten znel na 9 rokov.

Po 6 rokoch je tak na slobode a pomaly, ale isto sa zaraďuje do normálneho života. Večeru si užívala v spoločnosti svojej švagrinej, ktorá v Košiciach vlastní sushi reštauráciu. V minulosti mala pritom Varholíková povesť párty ženy, ktorá nepohrdla pohárikom alkoholu a neustále sa zabávala a prezentovala sa rozmarným životným štýlom. Či sa vráti do starých koľají je otázne. Basa a tvrdé podmienky vo väzení ju mohli zmeniť. Či sa tak stalo, ukáže až čas.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete