Celeste Buckingham 
Instagram Celeste Buckingham

Celeste Buckingham: Kritika za celulitídu, ženám posiela jasný odkaz!

01. októbra 2018 17:26 / Sexy
Celeste Buckingham patrí k najpopulárnejším speváčkam na Slovensku. Preto je aj pod drobnohľadom verejnosti a médií. Keď sa nedávno objavila na módnej prehliadke, sexy outfit odhalil aj niečo, čo sa ženy snažia všemožne zakryť. Objavil sa dokonca článok, kde ju za celulitídu kritizujú. Celeste si však z toho ťažkú hlavu nerobí. Na sociálnu sieť zavesila odkaz pre všetky ženy, ktorým ukázala, že napriek nedostatkom na svojom tele, je so sebou maximálne spokojná.

"Chcela. Teda, nemala som to v pláne, ale keď už sú vidieť moje takzvané “nedostatky” tak aspoň k fotkám niečo poviem aj ja. Keď som mala 17, bojovala som s anorexiou. Keď som túto psychickú chorobu konečne prekonala, tak som sa presťahovala do Ameriky a pribrala nemálo kíl. Keď som sa rozchádzala s mojím bývalým priateľom Matejom, tak som sa dlhšie trápila po rozchode a opäť som schudla. Počas natáčania filmu Bajkeři som kvôli hereckéj úlohe schudla 16 kíl. Tento rok som opať pribrala vďaka plnému pracovnému rozvrhu. A nič by som nezmenila. Celý môj životný pribeh je zapisaný na mojom tele," napísala speváčka pod fotku.

A ženám do celého sveta poslala jasný odkaz, ktorým ich chce povzbudiť v tom, aby sa milovali také, aké sú. "Vačšina žien má strie alebo celulitídu, ale nie sú to podľa mňa nedostatky. Je to súčasťou môjho ozajstného ‘ja’. Je to moja genetika, že sa mi neustále mení moje telo a ak mám byť veľmi uprimná, už nie som ženou, ktorá túži po fyzickej dokonalosti, ale tužím po tom, aby som bola dobrým človekom, a aby sme zmenili vnímanie žien. Dokonalá žena pre mňa je každá žena, ktorá sa snaži byť lepšia každý deň. Vďaka takýmto člankom ako práve tento, sa ženy neustále boja, či sú dostatočne krásne, mladé baby prestanú jesť aby vyzerali štíhlejšie, mladí chlapi si v hlave vytvoria umelú predstavu, ako má ich budúca priateľka vyzerať, ženy sa súdia navzájom a závidia chudšej, dokonalejšej babe, lebo zo všetkých strán sa to očakáva. Ale ja som sa už rozhodla. Ja nechcem byť dokonalá. Chcem byť autentická. Chcem byť sama sebou a získať rešpekt a obdiv nie za to, že mám perfektnú postavu. Ale za svoju osobnosť. A to sa vo fitku alebo u lekárky na procedurách nedá kupiť," dodala Buckingham.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete