Spevákovi kapely Hex diagnostikovali rakovinu 
achív HEX

ŠOK! Spevák kapely Hex: Rakovina pankreasu!

23. septembra 2018 18:23 / Slovenský šoubiznis
Dozvedel sa hrozivú diagnózu. Spevák jednej z najpopulárnejších kapiel na Slovensku HEX Peter Ďuďo Dudák prechádza poriadne ťažkým obdobím. Ako informoval týždenník Plus7dní, nedávno mu zistili rakovinu pankreasu. A práve táto zákerná choroba je jednou z najnebezpečnejších foriem, aké môžu pacientom diagnostikovať.

"V lete som absolvoval operáciu a následnú rekonvalescenciu. Teraz podstupujem liečbu onkologického ochorenia a postupne sa dostávam do formy," povedal Ďuďo pre týždenník. Toho pri povinnostiach v kapele zastúpil moderátor a spevák Peter Novák, alias Šarkan. "S chalanmi sa poznáme desiatky rokov. Sme veľmi dobrí kamaráti. Keď sa na mňa hexáci obrátili, aby som zaskočil za Ďuďa, neváhal som ani sekundu," povedal Šarkan.

Ak sa rakovina pankreasu zachytí včas a pacient absolvuje pravidelné kontroly, môže sa z nej vyliečiť. Momentálne sa spevák pomaličky vracia opäť k spevu, no najdôležitejšia je pre neho práve spomínaná liečba a úplné zotavenie. "Začínam koncertovať s kapelou. Podľa toho, ako môžem, spievam sám alebo spieva Šarkan, prípadne spievame obaja spolu," dodal člen Hexu.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete