Patrik Rytmus Vrbovský 
Facebook Rytmus

Češi totálne neznášajú Rytmusa. Jedna facka za druhou. Prečo ho tak nenávidia?

16. augusta 2018 00:35 / Slovenský šoubiznis
O čo im ide? České médiá si od rozchodu Rytmusa s Darou Rolins neodpustia jedinú možnosť, aby si do slovenského rapera poriadne kopli. Ani jeden článok, ktorý o ňom v posledných mesiacoch vyšiel, nebol pozitívny. Rovnako kopú aj do jeho novej partnerky Jasminy Alagic, zatiaľ čo Daru vynášajú do nebies. Postavou, správaním, čímkoľvek. Dara je pre nich modla, Jasmina iba podržtaška Rytmusa.

Teraz však opäť zobrali na pranier rapera. Podala si ho vraj známa stylistka, ktorá na ňom nenechala nitku suchú. Alena Šafratová je kritička, o ktorej sme však u nás doteraz nepočuli. A rozhodne o nej nebude chcieť počuť Rytmus. Ten si na svojom vzhľade a imidži poriadne zakladá, obklopuje sa luxusom a drahým značkovým oblečením.

"To je jedna väčšia tragédia než druhá. To je úplné nešťastie. Pozrite sa na Jay-Zho. To je skutočne king. Nie ako tento šmrdla zo Slovenska. Keď sa pozriete, čo nosí (Jay - Z), to je genialita. Ako nosí tie brandy. Nie je to okaté, je to vkusné. To, že mám na sebe handry za bilión, mi ešte nezaručí, že mám štýl," porovnala Slováka s najznámejším svetovým raperom.

Zašla však ešte ďalej. "Som od kolotočov, som od kolotočov. Prečo nosiť bavlnené tepláky, ktorým sa vyťahávajú kolená ako blázon, veď on v tom vyzerá, akoby mal plienky proti inkontinencii, veď je to príšerné. To nie je ani sexi, ani štýlové. Pre mňa je to cirkusant a kolotočiar, je nevkusný a tým to pre mňa končí," obula sa do neho drsne. Rovnako nepochodili aj všúchané rifle rapera.

"Ono to ten Beckham nosil, ale pred desiatimi rokmi. A od tej doby si to na seba nikdy nevzal. Toto naozaj nosili chlapci do gay klubov pred 12 rokmi," povedala Šafratová. Či je to pravda, je otázne. Kritička u nás známa nie je. A v Čechách je extratrieda iba Františka Čižková, tá sa však podobným spôsobom o Rytmusovi nikdy nevyjadrila. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete