Anna amenová je Miss Universe z roku 2010 
Instagram Anna Amenová

Misska Amenová v slzách: Jej muž skončil vo väzbe!

21. júna 2018 17:09 / Slovenský šoubiznis
Ešte minulý rok to vyzeralo na rozvod, dnes sa zdá, že problémy zažehnali. Reč je o známej Miss Universe roku 2010 Anne Amenovej a jej manželovi Michalovi Kováčovi. A aj napriek tomu, že ich manželská kríza je zrejme zabudnutá, dôvod na úsmev kráska rozhodne nemá.

Jej manžela totiž minulý týždeň zadržali a umiestnili ho do vyšetrovacej väzby. Dôvodom má byť nelegálna skládka, ktorá má čo dočinenia s jeho firmou Vassal Eko. Dôvodom je navyše údajná korupcia, ktorá má byť prepojená práve s jeho spoločnosťou. Dnes pritom Najvyšší súd Slovenskej republiky rozhodoval o tom, či Kováč pôjde na slobodu, alebo nie.

"Senát NS SR sťažnosť proti vzatiu do väzby Michala K. a Martina S. zamietol," povedala hovorkyňa Najvyššieho súdu Alexandra Važanová. Vyzerá to teda tak, že sa Amenová svojho manžela tak skoro doma nedočká. Či sa nakoniec preukáže jeho nevina, je otázne. V kauze totiž figurujú aj policajti a mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu. Viac svetla do celého prípade tak vnesú najbližšie mesiace.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete