Jasmina je momentálne šťastná po boku Rytmusa 
Instagram Rytmus

Drsný útok na Rytmusovu Jasminu: Aby si rakovinu mala!

20. júna 2018 10:12 / Slovenský šoubiznis
Ľudia na internete vedia byť poriadne zlí. Presvedčila sa o tom aj moderátorka Jasmina Alagič, ktorá momentálne tvorí pár s raperom Rytmusom. Tá uverejnila na sociálnej sieti Instagram video, v ktorom s kamarátkou spieva v aute balkánsku pieseň. A objavili sa pozitívne komentáre. Avšak nielen tie...

Našiel sa však aj "dobrák", ktorý Jasminu počastoval nechutným komentárom, v ktorom jej prial nevyliečiteľnú chorobu. A to už zašlo naozaj za hranicu dobrého vkusu. Samotná večne usmiata moderátorka si však z toho nerobí ťažkú hlavu.

"V prvom rade som šťastný človek od svojho narodenia, svoj život si milujem užívať a úprimne sa teším z každého jedného dňa. Celý život sa však vyhýbam negatívnym ľuďom a negatívnym veciam, pretože je len na vás, na čo sa zameriate – či na dobro alebo na zlo. A presne tak, ako to mám nastavené v živote, mám aj na Instagrame. Namiesto venovania pozornosti negatívnym komentárom sa teším z tých milých, prajných, pozitívnych ľudí, ktorých tam mám oveľa viac," povedala pre portál topky.sk Alagič. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete