Robo Mikla bol v časoch SuperStar veľkým búrlivákom 
TASR

Tajomstvo rebela Roba Miklu: Pravda o alkoholizme. Kto môže za jeho závislosť?

18. júna 2018 00:01 / Slovenský šoubiznis
Dnes si už spevákov zo speváckych, či talentových šou takmer nepamätáme. Stačí, aby ubehlo zopár mesiacov a upadnú do zabudnutia. To však nie je prípad úplne prvej Slovenskej SuperStar, ktorá sa objavila na obrazovkách pred 13 rokmi. Všetci, ktorí sa objavili vo finále sú dodnes v našej pamäti, poniektorí dokonca majú úspešné kariéry.

Výnimkou nie je ani búrlivák Robo Mikla, ktorý sa preslávil svojimi alkoholovými excesmi ešte v časoch šou. Tam dokonca odstúpil potom, ako už televízia ani tvorcovia nedokázali viac akceptovať jeho alkoholové prešľapy. Na tlačovku prišiel s pivom v ruke a mal viac ako jedna promile alkoholu v tele. To bola len špička ľadovca jeho prúserov. Dnes je z neho iný človek.

Alkoholu sa nedotkol už takmer 6 rokov, vystupuje pre deti, stále spieva a venuje sa práve najviac mládeži. Dokonca o alkoholizme chodí niekoľkokrát do mesiaca hovoriť verejne aj medzi ľudí. Dodnes pritom nehovoril o tom, kde sa jeho problémy s metlou ľudstva mohli začať. Výnimku urobil u Adely Banášovej v šou Trochu inak. Tam poodkryl trochu svojho démona a prezradil, kde sa jeho obrovské problémy začali.

"Matka pila počas tehotenstva. Jej to bolo jedno, aký to bude mať na dieťa neskôr dosah. Ak to dieťa stretne alkohol niekde potom, tak je väčšia možnosť, že mu prepadne," povedal otvorene Mikla. Ten sa o tom dozvedel od svojich súrodencov, s ktorými sa nedávno spoznal. "Potvrdili mi to súrodenci, s ktorými sme sa po 30 rokoch stretli," dodal Mikla. Je však jasné, že dnes sú tieto problémy minulosťou a Robo seká dobrotu.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete