Dangl s Adeliu nateraz v Milujem Slovensko končia 
RTVS

Smutná správa pre fanúšikov Milujem Slovensko: KONIEC!

15. júna 2018 00:02 / Slovenský šoubiznis
Toto zrejme čakal málokto. Síce sa o tom špekulovalo už nejaký čas, no najmä fanúšikovia obľúbenej relácie RTVS Milujem Slovensko si takúto možnosť nechceli pripustiť. Obľúbená šou sa síce má na obrazovky vrátiť na jeseň tohto roka, no s jednou veľkou zmenou. Adela Vinczeová a Dano Dangl v relácii nateraz končia. Prečo sa takto rozhodli?

Jej súčasťou pritom boli od jej samého začiatku. Už raz takmer opustili Milujem Slovensko, kedy si obaja povedali, že je najvyšší čas na obmenu kapitánov. Vo svete, kde sa šou vysiela v niekoľkých krajinách je pritom bežné, že sa takéto niečo robí a dve hlavné tváre sa obmieňajú každú sériu, respektíve sa striedajú. A teraz nastal čas pre koniec aj v prípade Adely a Dangla.

"Milujem Slovensko je moja srdcovka a najradostnejšia televízna práca. A práve srdcovkám treba dopriať nový vietor a sviežu energiu, aby mohli dlho žit. Všade v zahraničí funguje tento koncept tak, že sa striedajú dve dvojice kapitánov, vždy obsezónu. Verím, že sa diváci budú rovnako tešiť z novej kapitánskej dvojice a hádam aj na tú ďalšiu sezónu, keď sa s Danom vrátime, lebo my sa na to tešíme,“ povedala nám Adela.

Zdá sa teda, že RTVS bude mať naozaj ťažkú úlohu. Nájsť náhradu za ostrieľanú dvojicu totiž rozhodne nebude jednoduché a vedia to aj v Mlynskej doline. Napriek tomu s projektom na jeseň počítajú. Vinczeová aj Dangl by sa potom mali vrátiť na jar budúceho roka opäť v úlohe kapitánov. Otázne však je, či sa obľúbená šou ešte bude vysielať. Podľa našich informácií priamo z verejnoprávnej televízie totiž hrozí, že táto séria bude zároveň poslednou.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete