Rytmus si užíva s Jasminou každú voľnú chvíľu 
Instagram Rytmus

Úplne nahý Rytmus: Nová frajerka rapera ho ukázala tak, ako ho Boh stvoril!

13. júna 2018 00:01 / Slovenský šoubiznis
Za svoju lásku sa nehanbia. A to doslovne. Raper Rytmus a jeho frajerka Jasmina Alagič sa na sociálnej sieti bez poroblémov pochvália tým, ako trávia spoločné chvíle. Občas padne nejaká pusa, spoločná večera, či objatie. Najnovšie však práve sexy kráska ukázala zo súkromia až príliš.

Pol druhej ráno, luxusný byt na nábreží Dunaja a dvojica si užíva spoločné chvíle po skončení šou Superstar, ktorú Alagič spolumoderovala. A keďže sú obaja prominenti činní na sociálnej sieti, práve nežnejšia polovička dvojice ukázala svojho frajera v poriadne chúlostivej situácii.

Keďže mali problém s oknom a žalúziami, Rytmus sa podujal, že ich opraví. Na tom by nebolo nič zvláštne, kedy ho jeho frajerka nenatočila na video, nezavesila to na Instagram. A raper je tam úplne nahý. Vyzerá to teda tak, že sa obaja naozaj našli a majú dokonca podobný zmysel pre humor.

Rytmus si totiž z nakrúcania od svojej partnerky nič nerobil a bez problémov sa na tom celom zabával. Evidentne si to spoločne naozaj užívajú. A to doslovne. Fotky nájdete pod článkom v galérii. 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete