Boris Pršo 
TV Markíza

Boris Pršo prehovoril: Momenty tesne pred mojím kolapsom!

12. júna 2018 00:01 / Slovenský šoubiznis
Šokujúca správa z jesene minulého roka obletela celé Slovensko. Obľúbený redaktor TV Markíza Boris Pršo skolaboval. Mozgová príhoda ho paralyzovala a dlhé týždne ležal na nemocničnom lôžku. Ani dnes nie je ešte stopercentne fit, pre Nový Čas víkend však prehovoril o tom, čo sa dialo tesne pred jeho šokujúcim kolapsom.

Bol v jednom kole, išiel z projektu do projektu, nechýbal na žiadnej VIP svetovej premiére. Robil rozhovory s hollywoodskymi hviezdami a zrazu prišiel počas tanečnej šou Let's Dance nečakaný zvrat. Organizmus si zrejme povedal dosť a vraždené pracovné tempo Prša si vyžiadalo svoju daň. Hviezdny redaktor povedal aj to, kedy sa cítil najviac bezmocný.

"Asi presne v tom okamihu, keď som cítil, že sa niečo deje. Predtým mi párkrát tiekla krv z nosa, ale nemal som žiadne iné príznaky. Normálne som fungoval. Deň predtým, než sa mi to stalo, mi odpadli všetky pracovné aktivity, všetky projekty, na ktorých som robil, sa skončili a zostalo iba Let´s Dance. Dovtedy som fungoval úplne naplno, potom prišlo uvoľnenie z kolotoča a bum! To je veľmi zaujímavé," prezradil Pršo.

"Pamätám si úplne všetko, aj cestu sanitkou. Počas generálky Let´s Dance som sa bol najesť, dal som si hemendex, ktorý som dojedol a už mi bolo nejako blbo. A odrazu som ležal...," dodal ešte Boris. Aj dnes, dlhé mesiace po náročnej liečbe a rehabilitácii ho telo stále neposlúcha tak, akoby malo. Rozpráva pomalšie, jedna časť tela je stále problémová, avšak večne usmiaty Boris nestráca nádej ani snahu o to, aby sa vrátil späť do normálneho života. A všetci mu držíme palce.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete