Šimkovičovej rozvod je tvrdou vojnou medzi manželmi 
TV Markíza

Rozvodová bitka Šimkovičovej pokračuje: Muž ma nechal sledovať, on jej vracia ešte tvrdší úder!

11. júna 2018 00:01 / Slovenský šoubiznis
Rozhodne nejde o prechádzku ružovým sadom. Rozvod poslankyne a exmoderátorky Martiny Šimkovičovej je zdá sa poriadne ostrý boj. Dvojica si od minulotýždňového pojednávania vymieňa jeden drsnejší odkaz za druhým a všetko verejne cez médiá. Zatiaľ čo Igor Šimkovič hovorí o nevere svojej manželky, ona ho najnovšie obvinila z toho, že ju nechal sledovať.

"Pár mesiacov dozadu ma začali sledovať nejakí ľudia, ktorých na mňa nasadil on. Pravidelne za mnou chodievalo to isté auto, mám aj dôkazy, aj fotografie," povedala Šimkovičová pre denník Plus JEDEN DEŇ. Doteraz sa pritom o svojom rozvode snažila hovoriť veľmi opatrne a vyjadrenia svojho stále zákonitého manžela nijako nekomentovala. To sa však zmenilo potom, ako prehovoril narovinu o údajnej nevere známej poslankyne.

"Keď som zistil, že má manželka milenca. To ma nakoplo. Chcel som to urobiť už skôr, ale toto bola bodka. Naša kríza trvala tri roky, ja som si na mojej oslave štyridsiatky postavil hlavu, že ja som chlap a ja musím byť ten, čo nosí doma nohavice. Celý život som sa prispôsoboval manželke a rodine, tak som si povedal dosť, začal som robiť veci, ktoré sa jej nepáčili, chodil som domov, kedy som chcel, neboli programy podľa nej a vtedy začali nezhody. Najväčší problém nastal, keď k nám prišiel pán Kollár a prehováral ju do politiky. Keď začala chodiť na nočné výjazdy dohadovať stratégiu, vedel som, že je definitívny koniec, že spolu nebudeme. No a keď som zistil, že má aj milenca, vtedy pretiekla tá posledná kvapka a dva týždne nato som podal žiadosť o rozvod. Ale on nie je 100-percentnou príčinou nášho rozvodu, proste nám to neklapalo tri roky," povedal Šimkovič.

Zdá sa teda, že dvojica si momentálne nevie prísť na meno, čo potvrdil aj on sám. Pri otázkach o ich momentálnej komunikácii povedal otvorene, že sa v ich spoločnom luxusnom dome v Rakúsku iba ticho tolerujú a maximálne tak po sebe vrčia.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete