Martina Šimkovičová 
TV Markíza

Drsná vojna na súde: Šimkovičovú nerozviedli. Spory pre výživné?

07. júna 2018 17:43 / Slovenský šoubiznis
Rozvod na prvý pokus sa nekoná. Poslankyňa a bývalá hviezda Markízy Martina Šimkovičová je stále vydatou pani. S manželom Igorom mala síce pojednávanie o rozvode, všetko však stroskotalo na vojne o alimenty. Dôvodom je ich výška, ako aj starostlivosť o ich dve spoločné deti Marka a Sofiu.

"Pojednávanie bolo odročené. Nedohodli sme sa na deťoch. Manželka žiadala výživné 1300 eur - 800 eur na syna a 500 eur na dcéru. Nepáči sa mi však, že chce obe deti do vlastnej opatery. S tým nesúhlasím. Ja žiadam striedavú starostlivosť - týždeň, týždeň," povedal Igor Šimkovič.

Trinásťročné manželstvo dospelo k rozvodu po dvoch rokoch problémov, ktoré dvojicu sužovali. Samotný manžel poslankyne si mal za ňu nájsť dokonca náhradu. Šimkovičová, ktorá má z prvého vzťahu aj dospelú dcéru Petru, sa k rozvodu veľmi vyjadrovať nechcela. Isté však je to, že o pokojný súd určite nešlo. "Prepáčte, ale nikdy som o svojom súkromí nehovorila a iste chápete, že toto je viac ako citlivá téma, o ktorej nemám prečo hovoriť. Sú ťažké chvíle v živote, ktoré nečakáte a musíte nimi prejsť," povedala pre topky.sk poslankyňa. Najbližšie sa manželia stretnú na súde v septembri.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete