Martina Šindlerová po dlhých rokoch opäť vystúpi na pódiu. 
TV Markíza

Šindlerová po rokoch opäť na pódiu: To naozaj dnes takto vyzerá?

06. júna 2018 14:30 / Slovenský šoubiznis
Patrila k najväčším talentom svojej doby a odborníci z hudobného biznisu jej predpovedali hviezdnu kariéru. Martina Šindlerová spočiatku tieto predpoklady napĺňala, vystupovala na eventoch, nahrala CD, ktoré bolo v danom roku najpredávanejšie a nahrala aj song s víťazom chorvátskej SuperStar. Potom však prišla zmena.

Šindlerová sa stiahla do ústrania, vydala sa, porodila dve deti a vyzeralo to, že na šoubiznis a kariéru speváčky zanevrela. Ona napriek tomu chodí niekoľkokrát do mesiaca na hodiny spevu, a teraz sa pomaly vracia k tomu, čo vždy milovala. Už dnes sa predstaví v Chart Show na Markíze, kde spoločne s ostatnými finalistami zaspieva ich megahit Kým vieš snívať.

A aj napriek tomu, že si momentálne neprechádza najlepším životným obdobím, vyzerá speváčka stále výborne. Je štíhla, má dlhé hnedé vlasy a ten uhrančivý pohľad z čias speváckej šou jej ostal. V relácii sa predvedie v krátkych čiernych mini šatách a topánkach na vysokom opätku. Zdá sa teda, že sa snaží na prebiehajúci rozvod po 6 rokoch manželstva zabudnúť aj prácou.

Podľa našich informácií totiž chystá nové pesničky a zrejme aj návrat na koncertné pódiá. Speváčka ako ona by si určite zopár hitov zaslúžila. Predsalen bola striebornou SuperStar v jej prvej sérii, ktorá valcovala televízne obrazovky. Držíme palce! 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete