Kalisová zrejme opäť randí s Pašekom 
Instagram Dušan Pašek

Pašek mladší po rozchode s Kalisovou: V objatí tejto krásky. Ale veď je to...

06. júna 2018 00:40 / Slovenský šoubiznis
Dušan Pašek tvoril donedávna pár s markizáckou moderátorkou Miriam Kalisovou. Dvojica spoločne trávila všetok voľný čas, chodili na futbalové zápasy do zahraničia a užívali si prítomnosť jeden druhého. Preto bol ich rozchod poriadne prekvapivý.

Ani nie mesiac po rozpade ich vzťahu však prišiel denník Plus JEDEN DEŇ s informáciou, že si našiel za hviezdu Markízy náhradu a bývalý hokejista bratislavského Slovana už randí s inou kráskou.Ako sa nakoniec ukázalo, všetko je inak a daný denník iba vypustil na svojej titulne strane "totálnu" nepravdu. Pašek totiž síce po meste chodil v objatí ženy a venoval jej nežnosti, no nešlo o žiadnu novú ženu po jeho boku. Sám on to vysvetlil na sociálnej sieti.

"Málokedy reagujem na takéto veci, ale tento, by som povedal až tragikomický AMATÉRIZMUS jedného denníka, ma prinútil zareagovať. Včera mi volali s tým, že som bol nafotený s novou priateľkou v meste, aby som k nej povedal viac. Ja som povedal iba to, že nemám novú priateľku, čo je pravda. To najlepšie na tom celom je však to, že táto “neznáma kráska” je Mirka, s ktorou, ako som už avizoval, máme naďalej dobrý vzťah a preto nevidím problém v tom, aby sme spolu išli do mesta na večeru. Tak tu máte malú ukážku toho, aké “overené” informácie vám podsúvajú niektoré médiá na titulkách, a ako im treba veriť," vysvetlil Pašek mladší.

Jedno je však isté. Podľa fotiek to rozhodne nevyzerá na nevinnú večeru dvoch kamarátov po rozchode. Pašek totiž drží Kalisovú nežne okolo ramien a dokonca ju bozkáva na tvár. A takto sa iba kamaráti určite nechovajú. Uvidíme teda, či sa k sebe dvojica vrátila, alebo sú naozaj "iba" veľmi dobrí priatelia.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete