Dara už o exfrajerovi hovoriť nechce 
Showpix

STAČILO! Dara už o Rytmusovi neprehovorí. Prečo takéto radikálne rozhodnutie?

04. júna 2018 16:45 / Slovenský šoubiznis
Rozchod Dary Rolins a Patrika Rytmusa Vrbovského šokoval všetkých. Fanúšikov, ich známych aj médiá. Dvojica sa však rozišla v absolútnom pokoji a žiadne špinavosti sa v ich prípade nekonali. Napriek tomu, že vydali oficiálne stanovisko a obaja ho uverejnili na sociálnej sieti, ďalším otázkam sa nevyhol ani jeden z nich. Napriek tomu sa práve Dara rozhodla, že už stačilo.

Zatiaľ čo raper si stihol nájsť za svoju partnerku náhradu, Rolins je oficiálne stále single. Na otázky novinárov však doteraz odpovedala bez najmenších problémov a o vzťahu s Rytmusom nepovedala jedno zlé slovo. Asi aj ona si však už potrebuje od všetkého oddýchnuť a rozhodla sa pre radikálny krok. O svojom expartnerovi už hovoriť nebude.

"Už toho bolo napísaného dosť. Dara aj Rytmus poskytli svoje vyjadrenia na sociálnych sieťach, a tak už nie je dôvod, prečo by sa Dara mala k niečomu vracať. Ďakujem za pochopenie," povedal pre český portál extra.cz Darin manažér. Zdá sa teda, že ju už unavovali neustále otázky o vzťahu, ktorý sa pre ňu definitívne skončíl a aj toto je pre ňu akási pomyselná bodka za ním.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete