Prečo Jakubec klame svojich fanúšikov? 
Facebook Martin Jakubec

Je Jakubec klamár roka? Chce kandidovať za prezidenta, na to však môže zabudnúť!

04. júna 2018 00:01 / Slovenský šoubiznis
Kandidátov na prezidenta je ako hubov po daždi. Za posledný týždeň sa prihlásilo niekoľko ľudí, ktorí sa chcú stať hlavou štátu. A kandidátsku listinu rozšíril aj Martin Jakubec, zamozvaný ľudový zabávač a milovník postarších dám. Ten tvrdí, že kandidovať bude, no má to jeden háčik. Vyzerá to tak, že Jakubec iba všetkých poriadne zavádza, pretože to také ľahké rozhodne nebude.

Podľa oficiálnych podmienok, za prezidenta môže byť zvolený každý občan, ktorý je voliteľný do NRSR a v deň voľby dosiahol vek 40 rokov. To však Jakubec ani zďaleka nespĺňa. Oficiálne zdroje hovoria o tom, že má iba 34 rokov a tento rok v novembri dosiahne vek 35 rokov. On však aj v tomto svojich fanúšikov klame. "Uvádzajú mi zlý vek," napísal na sociálnej sieti Jakubec pod komentár fanúšika, ktorý poukázal práve na podmienky voľby prezidenta.

My sme však pátrali ďalej a z katastra nehnuteľností je jasné, že aj v tomto prípade Jakubec klamal. Jeho dátum narodenia je v roku 1983. Čiže sa prezidentom stať nemôže, ba čo viac, on ani nemôže kandidovať. Prečo potom klame a zavádza svojich fanúšikov a sľubuje im svoju kandidatúru? Veď v konečnom dôsledku on medzi uchádzačmi o prezidentský palác nebude. Aj napriek tomu sa rozhodol začať kampať, čo oznámil prostredníctvom sociálnej siete.

"Som pripravený hájiť záujmy ľudu našej krajiny. Nikto nebude občanom druhej kategórie. Prezident musí byť obyčajný človek z ľudu, ktorý pomôže všetkým bez rozdielu. Vyhradzujem sa voči všetkým stranám na Slovensku. Patria na politické smetisko, dosť Vás bolo. V kampani použijem všetky prostriedky na mobilizáciu národa k radikálnej zmene politického systému na Slovensku. Panákov ani hyjeny ani diletantov nestrpím. Na Slovensku od tohto dňa začína veľký politický vietor ktorý vnesiem medzi protikandidátov. Máte sa načo tešiť. Mojím podporovateľom a dobrým ľuďom prajem pekný víkend," napísal Jakubec.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete