Milenky sa ďalšej série už nedočkajú 
TV Markíza

ŠOK pre fanúšikov seriálu Milenky: DEFINITÍVNA STOPKA!

28. mája 2018 00:01 / Film a seriál
Ešte nedávno sa zdalo, že populárny seriál Milenky nič neohrozí a bude pokračovať aj svojou treťou sériou. Autorka markzáckeho počinu Adriana Kronerová sa však rozhodla inak. Keďže predlohou pre Milenky bola jeho britská verzia, tretej séria sa už nedočkajú. Dôvodom je zrejme fakt, že v tej sa už išlo do úplne iných vôd, ktoré sa práve Kronerovej nepáčili.

Informáciu priniesol aj portál pluska.sk, ktorému viac o konci seriálu prezradil zrdoj zo štábu. "Producentka seriálu Adriana Kronerová natočila iba dve série schválne. Taká bola aj dohoda s Markízou. Hlavný dôvod je ten, že v originálnej verzii Mistresses už v tretej sérii začína dochádzať k únosom a k dosť nezmyselným zápletkám, čomu sa televízia chcela vyhnúť. A tak sa rozhodli, že to stopnú v tom najlepšom a zbytočne to nebudú ďalej hrotiť," prezrádza zdroj.

Problémom pre divákov a fanúšikov je aj ten, že seriál ostal otvorený a osudy postáv by si zaslúžili pokračovanie. Dôvodom však môže byť aj ten, že napriek tomu, že nešlo o prepadák roka, aj Markíza zrejme dúfala, že seriál bude mať vyššiu sledovanosť. Navyše jeho nakrúcanie nebolo lacným špásom. Uvidíme teda, či sa televízia po čase k nemu vráti, alebo ostane už navždy na dne scenáristického šuflíka.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete