Rytmus a Jasmina sa viac neskrývajú 
archív Rytmus, TV Markíza

Rytmus to povedal na plné ústa: Milujem ju!

28. mája 2018 00:02 / Slovenský šoubiznis
Nemusí sa nikomu spovedať, napriek tomu urobil rázny krok, aby stopol všetky reči a fámy, ktoré sa o ňom v poslednom období šírili. Raper Rytmus je známy tým, že svoje súkromie verejne veľmi neprezentuje, no jeho spôsob komunikácie sa rokmi zmenil. Zatiaľ čo v minulosti sa odmietal vyjadrovať pre médiá, dnes mu to až taký problém nerobí.

V posledných mesiacoch je však pod neustálym drobnohľadom verejnosti, fanúšikov a tiež novinárov. Dôvodom je jeho čerstvá láska, moderátorka speváckej šou SuperStar Jasmina Alagic. Exotická kráska, ktorá bola donedávna tvárou módnej televízie Fashion TV, vystrelila medzi šoubiznisovú elitu práve vďaka speváckej šou.

A navyše sa stihla dať dokopy aj s najúspešnejším spevákom a raperom v celom Česko Slovensku. Až do minulého týždňa však obaja popierali, že by medzi nimi bolo viac, ako len kamarátsky vzťah. Zdá sa však, že už mali plné zuby rôznych dohadov a zásadný krok urobil práve Rytmus. Ten z ničoho nič uverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom to povedal priamo.

"Aj keď nesom povinný sa spovedať o tom s kým sa stretávam, s kým sa kamoším atď. Tak tu máte moje vyjadrenie. Milujem @jasmina_alagic. Doprajte nám," napísal pod video, kde dal svojej novej láske aj sladký bozk. A my obom prajeme hlavne nech im ich vzťah vydrží čo najdlhšie.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete