Martina Šindlerová sa bude rozvádzať 
fanpage Martina Šindlerová

Speváčka Martina Šindlerová: ROZVOD!

27. mája 2018 15:43 / Slovenský šoubiznis
Talentovaná speváčka Martina Šindlerová sa v poslednom období stiahla z očí verejnosti. Posledné roky sa venovala svojej rodina - manželovi a dvom deťom. Jej kariéra išla bokom a zdalo sa, že takýto život jej úplne vyhovuje. Teraz sa však ukázalo, že rodinné šťastie sa po 6 rokoch skončilo.

Podľa informácií, ktoré ako prvý priniesol portál FAKT24.sk, sa Šindlerová bude rozvádzať. "Chystajú rozvod. Onedlho už oficiálne nebudú manželmi. Martina to však nechce riešiť verejne, Chce, aby všetko prebehlo bez problémov a v pokoji," prezradil portálu zdroj. Speváčka sa vydávala v roku 2012 za podnikateľa Kamila.

"Martina už nejaký čas nežije s manželom v spoločnej domácnosti. Myslím, že je to viac ako pol roka," prezrádza ďalej zdroj portálu. Šindlerová sa navyše vracia aj na koncertné pódiá. Jej návrat je síce opatrný, zatiaľ ju jej fanúšikovia uvidia v relácii Chart show, kde vystúpi s ostatnými finalistami prvej SuperStar, kde odznie hit Kým vieš snívať. "Ona nikdy spievať neprestala. Stále navštevuje svoju učiteľku spevu, ktorej chodí niekoľkokrát do mesiaca. Dokonca podľa všetkého chystá nové pesničky a plánuje návrat," prezradil pre FAKT24 zdroj zo štábu obľúbenej relácie.

Samotná speváčka už niekoľko rokov nekomunikuje s médiami a aj nedávno, keď sme sa informovali o jej návrate na scénu a účinkovaní v Chart Show, na naše otázky absolútne nereagovala.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete