Michal Gajdošech je slovenský model, ktorý získal titul najkrajšie telo na svete 
TV Prima

Kraus má teda gule: Vyzliekol najkrajšieho Slováka takmer donaha!

28. mája 2018 00:00 / Sexy
Je krásny a navyše má titul inžiniera. Slovenský model Michal Gajdošech, ktorý dlhé roky žije a pôsobí v Prahe, bol nedávno hosťom populárnej Show Jana Krausa, ktorú vysiela česká televízia Prima. Ako inak, došlo aj na vyzliekanie, keďže Michal bol minulý rok ovenčený titulom Najkrajšie telo sveta na svetovej súťaži krásy.

A samozrejme túto príležitosť si nenechal ujsť ani samotný Kraus, ktorý ho po pár minútach dokonca prinútil vyzliecť si košeľu. Gajdošech tak ostal hore bez a počas celého rozhovoru sedel len tak vyzlečený vedľa slovenskej herečky Zuzany Mauréry, ktorá z neho tiež nevedela spustiť oči.

Aj napriek tomu, že Michal patrí k najkrajším mužom sveta, v Čechách si ho médiá až tak nevšímajú. Dôvodom je zrejme to, že je Slovák a zrejme sa ešte nezaradil k českej smotánke. Mal by si buď nájsť nejakú známu frajerku, alebo vyrobiť medzinárodný škandál.

Gajdošech je však skromný chlap, ktorý si dláždi svoju cestu pomaličky a sám. Nielenže bodoval na svetovej súťaži krásy, má za sebou niekoľko reklamných kampaní. V osobnom živote je podľa našich informácií single a venuje sa renovácii interiérov. A keďže účinkovanie v šou Jana Krausa je naozaj prestížnou vecou, je možné, že mu práve toto otvorí dvere do veľkého sveta aj českého šoubiznisu. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete