Andrej Bičan už má za manželku náhradu. (na foto s novou priateľkou) 
TV Markíza

Drsný rozvod Bičana: Hádky s manželkou za zatvorenými dverami. Sudkyňa penila...

23. mája 2018 13:57 / Slovenský šoubiznis
Rozvod nebude v tomto prípade priateľský a určite nebude prebiehať v priateľskej atmosfére. Moderátor Andrej Bičan sa včera postavil zoči - voči svojej manželke Edite, s ktorou sa mu po 11 rokoch rozpadlo manželstvo. Súd ich však na prvýkrát nerozviedol, navyše sa za zatvorenými dverami odohrala poriadna dráma.

To, že ich rozchod nebol veľmi ideálny dokazuje aj ich správanie pred sudkyňou, ktorá ich dokonca niekoľkokrát musela upozorniť na ich správanie a aby po sebe nekričali. Potom, ako dvojica opustila súdnu sieň bez rozhodnutia a rozvodu, samotný a inokedy zhovorčivý moderátor prešiel bez slova. To jeho manželka si servítku pred ústa nedávala.

"Máme odročenie. Manžel stále nepochopil, že spolu máme dve deti a v ich záujme sa musíme naučiť vychádzať si v ústrety. Vyhrážkami sa riešiť nič nedá a už vôbec nie starostlivosť o deti," povedala Edita pre denník Plus JEDEN DEŇ.

A zatiaľ čo moderátor si už užíva spoločnosť mladej milenky, jeho žene nie je po chut, že zverejňuje ich spoločné fotografie na sociálnych sieťach. Zdá sa teda, že v tomto prípade ešte bude poriadne horúco. Dvojica sa totiž musí proti sebe postaviť opäť. Či ich na druhý pokus rozvedú, je otázne.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete