Adela a Sajfa sa už viac v súkromí nestretávajú 
Instagram Sajfa

Koniec veľkému kamarátstvu? Adela povedala otvorene, ako to má teraz so Sajfom

22. mája 2018 16:40 / Slovenský šoubiznis
Meno populárnej moderátorskej dvojice Adela Vinczeová a Matej Sajfa Cifra nebolo vždy len zárukou kvality, ale aj synonymom obrovského a nerozlučného kamarátstva. Dvojica spoločne pracovala v rádiu, moderovali aj udeľovanie cien OTO a ďalšie množstvo spoločenských akcií. Tomu je však koniec. A koniec je aj zdá sa ich priateľstvu. Čo je za tým?

Všetko sa začalo pred 5 rokmi, kedy si moderátorka povedala, že ju už práca v rádiu nenapĺňa a dala jej chlebodarcovi zbohom. Ranné vysielanie tak prenechala svojmu kolegovi, toho časom vystriedala dvojica Junior a Marcel, Sajfa sa presunul na poobedie. Aj napriek tomu sa zdalo, že ich kamarátstvo pracovný rozkol nerozdelí. Adela sa zúčastnila aj na svadbe svojho kamaráta s Veronikou Ostrihoňovou, naopak Sajfa bol na jej veselke.

Dnes už sa vôbec nestretávajú a ich priateľstvo vyprchalo. "Takto to už medzi nami bolo dlhšie. V istom momente sme boli už iba kolegovia v rádiu a nejaké voľnočasové stretávania neboli, ako by som to povedala, úplne vhodné. Je zložité o tom rozprávať. Nejako to vyšumelo," povedala pre denník Plus JEDEN DEŇ moderátorka. Poprela však to, že by medzi nimi došlo k nejakej vážnej hádke.

Niečo sa však stať muselo, pretože ešte ani v marci počas udeľovania cien OTO nič nenasvedčovalo tomu, že by sa dvojica nepriatelila, aj keď Adela už moderovanie galavečera odmietla. "Pre mňa bolo Fun rádio hlavne spojenie so Sajfom, no to už ani zďaleka nie je také ako kedysi. Už dlhodobo je to takto, nemala by som sa akoby do čoho vrátiť. Pre mňa to bolo 15 úžasných rokov, hoci nikdy nehovor nikdy," povedala Vinczeová.

Záhadne však vyznieva vyjadrenie najlepšej slovenskej moderátorky na margo Sajfovej ženy. "Nejako tomu asi aj rozumiem, prečo to nastalo, lebo keď si človek nájde partnera, tam sa to potom niekedy s niektorými kamarátstvami úplne neprelína. Beriem to tak, že skrátka boli nejaké pokusy, ale on už má asi svoj svet a ja mám ten svoj," dodala Adela pre spomínaný denník.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete