Toto Vitteková nečakala ani v najhoršom sne. 
facebook

Vitteková v šoku: Poslali na ňu sociálku! A všetko kvôli deťom...

01. apríla 2015 10:00 / Slovenský šoubiznis
Za posledné dva roky toho prežila naozaj dosť. Patrícia Vitteková najnovšie musí čeliť ďalším problémom, tentoraz so sociálkou. A obvinenia, ktoré spomína samotná Patrícia sú poriadne drsné...

Vraj sa nestará o jej dve dcéry Cynthiu Laru a Sofiu Zaru a radšej ich vodí na módne prehliadky, deti chodia do školy špinavé a nemajú dobrý prospech. To všetko je dôvodom, že speváčku by mala čoskoro navštíviť pracovníčka úradu. Aspoň to tvrdí Vitteková na sociálnej sieti.

"Keď som naposledny dostala echo - Pati, vraj na teba idú poslať sociálku...vypleštila som oči zase o kus viac...," píše vo svojom niekoľko riadkovom statuse Patrícia.

Tá sa po tomto zistení poriadne rozčúlila, no s kľudom vraj všetko dvom dcérkam vysvetlila, aby sa prípadnej návštevy nezľakli. To, čo ale samotná Paťa na svoj profil napísala, doslova vyráža dych, pretože takéto obvinenia sú poriadne vážne.

"Vraj: moje deti chodia špinavé do školy, vraj majú strašný prospech na úkor módnych prehliadok na ktoré ich nútim chodiť, vraj im nedávam jesť a bežne ich nechám hocikde s hocikým...," šokuje ďalej. Zdá sa teda, že ak je teória s návštevou sociálnej pracovníčky pravdivá, Vitteková bude mať čo vysvetlovať. Komu však leží v žalúdku natoľko, že je schopný poslať na ňu úrady, vie asi len ona sama. 
📷
1 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete