Sajfa s manželkou Veronikou 
Instagram Sajfa

Sajfa pod papučou? Konečne poslúchol manželku a urobil to!

12. mája 2018 18:25 / Slovenský šoubiznis
Slovenský moderátor a najnovšie aj youtuber Matej Sajfa Cifra ukazuje prostredníctvom svojich vlogov život, aký žije po boku svojej manželky Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej. Dvojica dovolí nazrieť svojim fanúšikom do ich životov a častokrát je to dávka poriadnej zábavy.

Čo je však večným problémom medzi dvojicou, to sú nákupy moderátora. A nie len tak hocijaké. Vtipné situácie vznikajú najmä vtedy, ak prinesie domov nejaké tenisky. Práve pri nich mu jeho polovička zrejme absolútne nerozumie.

Už niekoľkokrát sa stalo, že ho zvozila pod čiernu zem za to, čo domov priniesol za unikátne módne výstrelky. Naposledy to boli biele tenisky, ktorých podrážka pripomínala doslova vianočku. A s názorom Veroniky súhlasili aj kolegyne v rádiu, kde Sajfa pracuje.

Zrejme aj preto vypočul priania svojej manželky, ktorá ho dokonca vtipne označila za niekoho, kto kupuje naškaredšie tenisky na svete. Teraz však najnovšie siahol po naozaj módnom kúsku a rozhodol sa ísť cestou fashion odborníka.

Nedávno totiž dvojica zavítala do susednej Viedne, kde sa nevyhli nákupom. A Sajfa sa rozhodol pre kúsok z módneho domu Gucci, ktoré stoja od 400 eur vyššie. A naozaj trafil do čierneho, pretože tieto tenisky vyzerajú na ňom naozaj perfektne a konečne tak nemusí počúvať výčitky svojej manželky.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete