Hviezda seriálu Oteckovia Roman Poláčik je v konflikte zapojený tiež 
archív

Bitka s gorilami: Herec z Oteckov a jeho kolega dostali vyhadzov, všetko je nakoniec inak

03. mája 2018 16:19 / Slovenský šoubiznis
To, čo sa odohralo v jednom z najznámejších slovenských divadiel sa len tak nevidí. Po predstavení, ktoré malo nedávno premiéru sa totiž odohral poriadne dramatický incident, ktorý by sa rozhodne nestratil ani na doskách, ktoré znamenajú svet.

Divadlo Andreja Bagara v Nitre nepoznajú len obyvatelia tohto mestečka, ale takmer všetci fanúšikovia umenia. Pred dvomi týždňami tam mala premiéru hra Otec Goriot. A po jej odohraní sa v divadelnom bufete odohrala poriadne drsná potýčka, ktorá mala pre niektorých hercov fatálne následky. Celý incident popísala aj dcéra známej herečky zo seriálu Oteckovia Evy Pavlíkovej. Katarzia sa s otrasným zážitkom zverila na sociálnej sieti. "Po premiére predstavenia Otec Goriot sedeli herci v bufete, ktorý je pre hercov niečo ako obývačka. Prostredie, kde sa stretávajú a cítia sa tam ako doma. Do tejto ich „obývačky“, kam chodia iba zamestnanci divadla, pozvaní kamaráti a rodina, o druhej v noci prišli štyri gorily z firmy Bonul pána Bödöra, ktoré tam pozval šéf bufetu, pán Vilček. Herci boli nemilo prekvapeníl, čo tam tieto osoby robia. Po chvíli gorily vyhlásili, že je záverečná. Herci sú emotívni ľudia, a preto sa, samozrejme, bránili, najskôr verbálne a potom aj fyzicky. Nazvime to, že boli týmito gorilami ťahaní za kravaty," napísala Katarzia.

Prípad, ktorý otriasol nielen Slovenskom, ale najmä hereckou obcou nakoniec skončil tak, že herci síce výpoveď nedostali a bola zrejme následne stiahnutá, avšak atmosféra na doskách, ktoré znamenajú svet je však poriadne vybičovaná. "S hercami sme jedenásť dní po incidente mali stretnutie, na ktorom sme uzatvorili dohodu do konca sezóny. Nikto nedostal výpoveď. Nechali sme si čas, ako bude pokračovať naša spolupráca po 1. 7. 2018. V tomto medzi nami funguje aj profesionálny mediátor a obe strany deklarovali, že majú záujem sa dohodnúť," povedal riaditeľ divadla Dóczy. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete