Adela už tento rok anketu OTO moderovať nebude 
RTVS

Adela končí: Toto už viac moderovať nebudem! Prečo sa tak rozhodla?

26. januára 2018 00:15 / Slovenský šoubiznis
Bola stálicou moderátorského dua, teraz sa rozhodla pre zmenu. Adela Vinczeová už nebude moderovať tento ročník ankety OTO, ktorého bola každoročnou súčasťou. Po dohode s organizátormi sa rozhodla, že si galavečer užije v obecenstve po boku svojho manžela, moderátora Viktora Vinczeho. Matej Sajfa Cifra tak dostane novú posilu. Kto to bude?

"Adela Vinczeová neodmietla moderovať galavečer OTO. Spoločne sme sa na tom dohodli. Keďže po uplynulé roky bezkonkurenčne povyhrávala v kategóriách ako moderátorka a darilo sa jej aj v kategórii programov aj Absolútny OTO a ešte to aj celé moderovala, z pódia sa prakticky nepohla. Chce, aby to vyzeralo viac dôstojne, preto sa tentoraz rozhodla užiť celý večer v hľadisku," povedala organizátorka ankety Jana Prágerová.

Je pravdou, že pre Adelu bolo podobné moderovanie náročné z viacerých dôvodov. Jedným z nich bol aj ten, že každoročne vyhráva kategóriu Moderátor zábavných programov. Zároveň si niekoľkokrát odniesla aj soškku Absolútny OTO. A to sa potom z pódia nepohne v podstate celý večer. A navyše to bolo zakaždým zvláštne, keď si po sošku nešla z obecenstva, ale prebrala si ju priamo na pódiu. "Bolo to pocitové rozhodnutie, že po piatich rokoch by si to zaslúžilo osviežiť a rada by som si po nejakom čase večer vychutnala bez stresov. Okrem toho týždeň pred tým moderujem Českého leva a tento dvojboj sa mi už minulý rok zdal priveľa. Som však za to moderovanie OTA vďačná," povedala moderátorka.

Podľa našich informácií sa navyše chystá príjemná zmena v mene moderátora. Sajfa by mal ostať na svojom mieste, doplní ho však iné zaujímavé meno. "Čo viem, pohrávajú sa s myšlienkou dvoch mužov. A keďže Sajfa si dobre rozumie s Marcelom Forgáčom, práve on by mal byť jedným z jeho kolegov a nástupcom Adely. Či to ta nakoniec bude, sa však ešte nevie. Momentálne je ešte skoro. Určite by to však bolo dobré aj z hľadiska, že sa poznajú nielen z rádia, ale moderovali spolu napríklad aj Miss Universe," prezradil nám náš dobre informovaný zdroj. A čo vy? Bude vám Adela chýbať? A je Marcel adekvátna náhrada? 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete