Svadba bola plná prominentných hostí 
Instagram Osťo

Prominentná svadba na Bali s Darou a Rytmusom: Prišiel dokonca aj Majk Spirit!

23. januára 2018 00:11 / Slovenský šoubiznis
A je v chomúte. Známy slovenský moderátor Osťo, ktorý sa preslávil najmä mapovaním hip hopových festivalov, ale tiež svojou reláciou na youtube kanáli, kde vyspovedal desiatky známych interpretov Osťo, sa oženil. Jeho vyvolenou je tanečnica Dary Rolins Ľubka.

A svadbu mali doslova rozprávkovú, ako vystrihnutú z katalógu. Na útese ostrova Bali im navyše spoločnosť robili asi dve desiatky hostí. A neboli to len tak nejakí hostia. Medzi pozvanými totiž boli okrem Dary Rolins aj raperi zo Slovenska. A išlo o rapovú špičku medzi inými aj Rytmus, Majk Spirit, či herec a režisér Michal Nemtuda.

Svadba sa odohrala síce nie za dokonalého slnečného počasia, avšak pohľad na romantický altánok na útese, za ktorým bolo iba tyrkysové more bol naozaj dokonalý. Po obrade, ktorý viedol tamojší "kňaz" a bol tlmočený do slovenčiny sa hostia odobrali na párty, ktorá sa naozaj rozbehla okamžite. O perfektný tanec nebol núdza, predsalen je Ľubica vychovaná v známej tanečnej škole Laciho Strikea a navyše nechýbal ani známy tanečník Johnny Mečoch.

Či sa takouto svadbou inšpirovali aj Dara s Rytmusom nevedno. Isté však je, že si teraz aspoň budú užívať niekoľko dní v spoločnosti jeden druhého. Speváčka totiž odletela na Bali už dávnejšie, zatiaľ čo Rytmus tam prišiel iba pred pár dňami.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete