Plačková, Števulová a Becca sa do seba pustili 
Instagram

Drsná vojna v šoubiznise: Plačková verzus moderátorka! Brutálne urážky...

17. januára 2018 06:07 / Slovenský šoubiznis
Slovenský šoubiznis je občas poriadna nuda. Našťastie v ňom máme menšie, či väčšie hviezdičky. Aj napriek tomu, že Zuzana Plačková sa objavila v reality show Hotel Paradise už pred 6 rokmi, dodnes je takpovediac na výslní. Vychytala totiž dieru na trhu a je z nej kráľovná Instagramu.

Na ňom má takmer 400 tisíc sledovateľov. A to už je číslo, akým sa nemôže pochváliť len tak hocikto. Desiatky tisíc lajkov, tisíce komentov a z Plačkovej je úspešná podnikateľka, ktorá cez Instagram zarába tisícky eur. A nie je jediná. Aj preto si musí dávať pozor, čo na svoj profil zavesí. Jej to je však zrejme jedno. Aj práve preto sa dostala do ostrého konfilktu s ďalšími známymi ženami.

Prvou bola snowboardistka Baša Števulová, ktorá sa do nej nie tak dávno pustila, pre jej videá, ako jazdí na slonoch a tiež ako sa zabáva na opiciach, ktoré boli priviazané na reťaziach a dvíhali činky. Števulovú to nenechalo chladnou a poriadne sa do Plačkovej pustila. "Normálne ma brucho rozbolelo a prišlo mi zle. Ako, preboha, si niekto môže dať toto do stories, smiať sa na tom a považovať to za ohromnú zábavu. Grciam z nej aj zo všetkých, čo sa chodia voziť na slonoch, fotiť s opicami a bozkávať s delfínmi," napísala Števulová a dodala: "Ako správny turista s rozumom menším ako dážďovka toto všetko absolvuje a ešte sa na to aj parádne zabáva, fuj."

Nebola však jediná. O pár dní na to prišla ďalšia dáma, moderátorka Katarína Balážová alias Becca. "Neverím, že ti k tým ceckom nespravili zadarmo aj lobotómiu. Ti ozaj musí prášiť na hlavu, Ozaj královná. Gratulujem ti. Aby sa človek zabával na utrpení zvierat, ktoré žijú na reťazi, tak musí byť dobre uderený a vypatlaný,“ povedala Becca. Samotná playmate si z toho ťažkú hlavu nerobí a odkázala Becce, že sa chce po jej chrbte iba zviesť a nahnať si fanúšikov. Uvidíme, aké bude mať táto "mini vojna" pokračovanie...  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete