Zuzana Vačková a Ivan Jakeš 
Orange

Prekvapenie Plesu v opere: Nový párik? Vačková a Jakeš sú vraj milenci...

16. januára 2018 08:30 / Slovenský šoubiznis
Slovenská herečka Zuzana Vačková sa Plesu v opere zúčastnila v spoločnosti známeho motocyklového pretekára Ivana Jakeša. Mnohým prítomným preto hneď napadlo, že medzi dvojicou je viac, ako len obyčajné kamarátstvo.

"Chodievame spolu hrávať futbal s Mufuzou, jeho pozvanie prišlo veľmi spontánne, zavolal mi deň pred plesom: Zuzi, poď so mnou na Ples v opere. Veľmi príjemne sme sa zabavili," povedala Vačková pre Nový Čas. To, či je medzi nimi aj niečo viac, však rozhodne nepoprela.

Snažila sa však ich prípadný milenecký pomer zahrať do outu a hovorila o čiste kamarátskom vzťahu. "Na tento ples sme išli iba ako kamaráti a aj z plesu sme odchádzali iba ako kamaráti," pokračovala. No v budúcnosti sa zrejme bližšiemu kontaktu s Jakešom nevyhýba, pretože to razantne nevýlučila.

Rovnako nebol ohľadne ich vzťahu zhovorčivý ani známy športovec. "So Zuzanou sme dlhoroční priatelia a nebudem sa k tomu viac vyjadrovať," povedal Jakeš. Žeby bola ich láska v začiatkoch a preto si dohodli spoločne podobné vyhlásenia?

V šoubiznise platí pravidlo "bez vetra sa ani lístok na strome nepohne" dvojnásobne. Či to bude aj v prípade tohto zatiaľ kamarátskeho páriku podobne, ukáže až čas... 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete