Božidara Turzonovová bola moderátorkou večera 
Monarch

Ples v opere 2018: Kto bol hviezdou? Mika prišiel s milenkou, neuveríte s kým Kollár...

14. januára 2018 17:32 / Slovenský šoubiznis
Slovenský Ples v opere je za nami. Opäť sa na ňom predviedli desiatky známych tvárí, celebrít, či ľudí zo vedeckých a politických kruhov. Samozrejme najlepšie chceli vyzerať manželky a partnerky prítomných pánov.

Medzi hosťami nechýbal ako každý rok ani známy politik a lámač ženských sŕdc Boris Kollár. Ten tentoraz nevyviedol svoju partnerku, pretože oficiálne žiadnu nemá. Česť spevádzať ho nemala dokonca ani žiadna z matiek jeho detí. Práve naopak. Jeho najstaršia dcéra Saška mu robila spoločnosť pri jednej z najprestížnejších akcií roka.

To Václav Mika prišiel po prvýkrát do spoločnosti so svojou partnerkou a matkou svojej dcérky Mišky. Mladučká Kristína však svojim výzorom veľký poprask neurobila a zaradila sa skôr k priemeru prvého plesu, ktorý odštartoval tohtoročnú sezónu.

Okrem nich nechýbal ani momentálne herec Vlado Kobielsky, ktorý je v súčasnosti jednotkou na slovenskom televíznom trhu. Jeho manželka vyzerala naozaj krásne, jednoduchý a jemný makeup a krásne červené šaty z nej robili jednu z najkrajších dám sobotného večera.

Ples v opere každoročne púta pozornosť aj svojou moderátorkou. Tento rok padol výber organizátorov na hereckú legendu Božidaru Turzonovovú. Tej ušila šaty známa módna návrhárka Jana Pištejová. A herečka vyzerala naozaj úžasne. Pod článkom sme pre vás pripravili bohatú galériu, kde si róby prítomných dám môžete pozrieť podrobenjšie. Kto bol podľa vás kráľovnou večera? 
📷
11 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete