Toto je nová porota SuperStar 
TV Markíza

POTVRDENÉ to, čo sme už dávno vedeli: Toto je porota novej SuperStar!

12. januára 2018 15:12 / Slovenský šoubiznis
Už čoskoro sa začne nová séria Česko Slovenskej SuperStar. Aj napriek tomu, že na VIPstory sme vedeli jej zloženie už pred mesiacom, Markíza ju potvrdila až dnes. A naše informácie sa opäť ukázali ako správne a porota bude v zložení Pavol Habera, Ben Cristovao, Matěj Ruppert a Katka Knechtová.

"Znova idem, aj s mojimi novými priateľmi v porote, nejakému šikovnému dievčaťu alebo chlapcovi pootvoriť dvere k povolaniu, ktoré je najúžasnejšie na svete - byť spevákom. SuperStar je matkou všetkých talentových súťaží a ja som rád, že som od samého začiatku jej súčasťou. Táto súťaž má totiž zmysel a baví ma byť jej súčasťou," povedal ostrieľaný porotcovský kat Pavol Habera.

Zaujímavosťou je aj angažovanie samotného Bena Cristovaa, ktorý si súťaž užil ako jeden z účastníkov ešte pred 9 rokmi. Vtedy bol zjavom na scéne a zaujal viac svojim vzhľadom, ako speváckym talentom. Dnes však patrí medzi úspešných umelcov a dokonca sa profesionálne venuje aj bojovým športom. "Je to obrovská zodpovednosť, pretože môžete významne ovplyvniť, ako sa bude ďalej vyvíjať niekoho život," povedal Ben.

Jedinou ženskou porotkyňou je speváčka Katka Knechtová, ktorá sa v podobnej úlohe predstaví úplne po prvýkrát. "Nechcem ľuďom ubližovať, ale naopak chcem, aby sa o sebe niečo nové dozvedeli a prípadne sa pozreli na svoje spievanie z trochu iného uhla," doplnila svojich kolegov.  
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete