Mariana sa predstavila v poobednom spravodajstve RTVS 
repro toto RTVS

Premiéra Ďurianovej vyšla: Takto vyzerala moderátorka pri návrate na televízne obrazovky!

09. januára 2018 15:04 / Slovenský šoubiznis
Mariana Ďurianová je späť. Opäť sa po niekoľkých rokoch postavila pred televízne kamery a prihovorila sa divákom. V poobedných správach na RTVS mala tento týždeň premiéru a vyšla jej na jednotku.

Moderátorka, ktorá kedysi hviezdila v hlavnom spravodajstve na televízii Markíza sa vrátila vo veľkom štýle. Oblečená v červenom kostýme, dokonalý makeup a rovné blond vlasy, tak sa predstavila Mariana divákom po dlhšej odmlke. Za ten čas síce pôsobila v internetovom spravodajstve najčítanejšieho denníka, avšak veľké kamery televízie jej zrejme chýbali.

Po nástupe Jaroslava Rezníka sa tak stala súčasťou spravodajstva verejnoprávnej televízie a na starosti má poobedné vysielanie. Šport je súčasťou správ, ktoré sa vysielajú poobede a Ďurianovej zrejme tento režim dokonale vyhovuje. Predsalen má malého synčeka Romanka, ktorému sa venuje na 100 percent. "Verím, že zúročím svoje pracovné skúsenosti z mediálnej oblasti a využijem príležitosť, za ktorú som RTVS vďačná. Pristupujem preto k tomu s veľkým rešpektom," povedala moderátorka potom, ako sa stala tvárou RTVS.

Zaujímalo nás, ako hodnotí svoju premiéru samotná Mariana. Vydaril sa jej návrat podľa predstáv? Na odpovede sympatickej blondínky čakáme.  
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete