Varholíkovú prepustili na slobodu aspoň an sviatky. 
archív VIPstory.sk, reprofoto Nový Čas

Neuveriteľné! Varholíková usmrtila 4 ľudí, teraz sa dostala na slobodu!

04. januára 2018 01:16 / Slovenský šoubiznis
Tá má teda šťastie. Milionárska dcérenka z klanu Rezešovcov Eva Varholíková dostala za smrť spôsobenú na maďarskej diaľnici deväť rokov. Ak sa však bude dobre správať, po dvoch tretinách odpykaného trestu sa môže dostať na slobodu.

Teraz sa podľa informácií a fotografií, ktorými disponuje denník Nový Čas, zrejme dostala na slobodu o čosi skôr. Podľa všetkého totiž dostala priepustku a spoza múrov budapeštianskej basy sa dostala na Vianoce domov.

Najkrajšie sviatky roka tak mohla stráviť bez pút, väzenských múrov a mreží a zároveň jej spoluväzenkyne nahradili rodina a jej dve deti. Denník ju totiž zachytil v Budapešti na prechádzke spoločne s jej dcérou a mamou, hlavou klanu Rezešovcov. Tragická nehoda, pri ktorej bohatej dcérke kedysi jednej z najbohatších slovenských rodín namerali dokonca 1,9 promile alkoholu v krvi, sa stala v roku 2012 v auguste. Varholíková vtedy navyše prekročila rýchlosť, ktorá bola na diaľnici povolená. Po vypočuťí rozsudku sa dokonca jej svedomiu snažila prehovoriť aj samotná sudkyňa.

"Vinu ste si priznali, ale nie verejne. Povedali ste, že vám je to všetko ľúto, no nedokázali ste sa pozostalým ospravedlniť. Čo k tomu treba? Otočiť sa dozadu a povedať to, alebo aspoň napísať list. Ten, kto spácha takýto závažný trestný čin, nesmie uvažovať spôsobom: len aby som sa z toho nejako dostala. Potom stráca kontrolu nad svojím svedomím. Dnes ste dostali trest, ktorý si odsedíte a určite vás počas toho obdobia bude sprevádzať trauma, že ste zavinili smrť štyroch ľudí. No po prepustení na slobodu budete môcť urobiť zmenu vo svojom živote. Nič nebude ako predtým. No nebojte sa. Možno prehodnotíte svoj život či svoje priority a možno prídete na to, čo ste urobili zle a čo ste mohli urobiť inak. Vaše deti budú môcť stáť pri vás a vy budete môcť s ich pomocou uzavrieť minulosť. Možno na to bude dobré aj to obdobie vo väznici. Možno sa celkom zmeníte, zmeníte svoju osobnosť...,“ povedala vtedy sudkyňa.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete