Adela ostala v šoku 
TV Markíza

Podvod na Adelu: Takto nechutne zneužili jej tvár aj meno!

02. januára 2018 13:20 / Slovenský šoubiznis
Tak toto už je naozaj priveľa. Vo svete je bežné, že celebrity zneužijú na nechutné reklamy a oni o tom ani nevedia. Niečo podobné sa teraz stalo aj našej najlepšej moderátorke Adele Banášovej. Tá ostala poriadne prekvapená, keď jej známi začali posielať rozhovor, ktorý nikdy neposkytla!

Navyše sa autori daného článku ani neobťažovali s tým, aby bol gramaticky správny. Už na prvý pohľad vyzerá stránka pochybne, nehovoriac o samotnom rozhovore, ktorý mala moderátorka portálu poskytnúť. Titulok hlási, že našu moderátorku istá asociácia zažalovala. Nie je však celkom jasné o čo ide, pretože to vyzerá ako veta preložena automaticky cez nejaký zvláštny prekladač. "Adela Banášová bol žalovaný za zverejnenie tajomstva straty hmotnosti," znie presný nadpis článku.

Samotná moderátorka ostala v šoku, keď jej zrazu začali kamaráti a známi posielať tento pochybný článok. "Známi ma na to upozirnili, ale už podľa toho strašného prekladu a gramatických chýb je jasné, že ide o výmysel. Vôbec neviem, o akú značku ide. A vybrali si ešte aj nesprávneho človeka, keďže ja som z logických dôvodov nikdy nechudla," povedala pre FAKT24 Adela. Tá mala podľa daného článku dokonca tento proces na súde vyhrať. Avšak množstvo detailov tu nesedí. Banášovú totiž napríklad v rozhovore nazývajú herečkou.

Oveľa zarážajúce sú však niektoré Adeline odpovede, ktoré si autori vymysleli v článku. Podľa nich sa jej mali vyhrážať na sociálnych sieťach (kde navyše moderátorka ani nie je), mala si kvôli tomu zmeniť telefónne číslo a chodiť s ochrankou. Zdá sa teda, že sa autori rozhodli využiť našu najlepšiu moderátorku na to, aby si spropagovali niečo, o čom Adela ani len netuší. Zvolili si však veľmi zvláštny spôsob, keďže je evidentné, že článok bol jednoducho iba preložený z cudzieho jazyka bez nejakej dôkladnej koerktúry. Či Adela podnikne nejaké kroky je otázne.

Predsalen ide o výmysel a nájsť autorov daného "bludu" by bolo zrejme veľmi ťažké. A tým sa rozhodne na sklonku roka nebude moderátorka zaťažovať. Ak vám teda niekto pošle takýto článok s rozhovorm s Adelou Banášovou, absolútne si ho nevšímajte, pretože ide iba o obyčajný spam, ktorý sa však šíri sociálnymi sieťami rýchlosťou blesku.  
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete