Boris Pršo zavesil prvé foto po svojom kolapse 
Instagram Boris Pršo

Boris Pršo sa pomaly vracia: Prvá foto po vážnom kolapse!

03. januára 2018 00:01 / Slovenský šoubiznis
Konečne dobrá správa doplnená aj fotkou. Boris Pršo, ktorý pred pár mesiacmi skončil po náhlom kolapse v nemocnici, sa pomaly vracia späť do života. Potom, ako bol dokonca v umelom spánku, je teraz doma u svojich rodičov, kde sa postupne zotavuje..

Hviezdy redaktor najsledovanejšej televízie na Slovensku skolaboval náhle počas nakrúcania tanečnej šou Let's Dance. Pod všetko sa podpísalo hlavne vražedné pracovné tempo. Okrem dramaturgie na veľkých projektoch Markízy, bol totiž Boris známy aj ako hviezdy reportér z červeného koberca. Tam robil rozhovory so známymi svetovými celebritami, ktoré potom prinášal aj svojim fanúšikom prostredníctvom svojich vlogov na youtube. Navyše ešte často vstával do rannej šou televízie Telerána. A práve toto všetko dokopy by bolo na kohokoľvek priveľa.

Po kolapse nasledovala operácia, umelý spánok a postupná rehabilitácia. Boris sa zatiaľ pohybuje pomocou barlí, podľa viacerých zdrojov má problémy s rozprávaním, no bojuje o to, aby sa mohol vrátiť späť k práci, ktorú tak miluje. A práve teraz, pár dní pred koncom roka 2017 potešil všetkých svojich fanúšikov a známych. Na sociálnu sieť Instagram zavesil svoju fotografiu. Ide o prvú snímku, ktorú dal na svoj profil od kolapsu. Je na nej vysmiaty od ucha k uchu, na očiach má svoje typické okuliare, ktoré sú jeho poznávacím znamením a vyzerá to tak, že si užíva každý pokrok, ktorý nastane v jeho liečbe.

Či sa však ešte niekedy Boris Pršo vráti pred kamery a bue opäť robiť rozhovory s Benom Affleckom, Willom Smithom a ďalšími, zrejme nedokáže odhadnúť ani on sám. Všetci mu však držia palce, aby to zvládol a čo najskôr bol opäť v plnej sile medzi svojimi kolegami z Markízy.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete