Zuzana Belohorcová 
Michal Petrík photography

Zuzana Belohorcová priamo z Miami: Aby sme všetko poplatili, musíme sa s Vlastom poriadne obracať!

27. decembra 2017 17:34 / Slovenský šoubiznis
Žije si svoj americký sen. Slovenská moderátorka a už asi navždy nekorunovaná kráľovná televíznej erotiky na Slovensku aj v Čechách Zuzana Belohorcová, sa pred niekoľkými rokmi zbalila a odišla za veľkú mláku aj s manželom a vtedy dvojmesačnou dcérkou Salmou. Tam si zariadili aj s Vlastom Hájekom krásny život priamo na Miami Beach.

Aké to tam však je v skutočnosti? Naozaj je všetko také dokonalé, ako sa na prvý pohľad zdá? O tom všetkom porozprávala Zuzana v rozhovore pre online denník FAKT24. A bez okolkov priznala, že sa na život, aký žijú poriadne namakajú aj s jej manželom.

"Na Miami je život krásny, ale drahý. Musíme sa s manželom poriadne obracať, aby sme to tu všetko poplatili. Tu nie je nič zadarmo. Ale na druhej strane, keď je človek šikovný, dvere sú tu otvorené dokorán a možností neuveriteľne veľa. Ak sa človek chytí dobrého businessu a poriadne ho uchopí do rúk, dá sa tu zažiť tzv. American Dream. Je tu neuveriteľne veľký trh a nie všetky pozície sú obsadené," povedala Belohorcová.

A čo ona a oslovenie učiteľka sexu? Prekáža jej to vôbec? "Jeeeej, to sa už asi nikdy nezbavím," povedala so smiechom sympatická a stále sexy blondínka.  
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete