Zuzana Šebová a Michal Kubovčík 
TV JOJ

Šebová a Kubovčík: Narodil sa im synček! Toto je jeho meno...

24. decembra 2017 01:43 / Slovenský šoubiznis
Herečka Zuzana Kubovčíková Šebová deň pred Vianocami porodila dieťa. Podľa informácií televízie Markíza má herečka syna. Za herca Michala Kubovčíka sa 35-ročná Šebová vydala v júli.

Len niekoľko dní predtým sa na verejnosť dostali informácie, že je tehotná. Dieťa údajne dostalo meno Rudko. Šebová a Kubovčík sa pritom zobrali v úplnej tajnosti. Svoje súkromie si totiž strážia. Svadbu si užili v kľlude a v spoločnosti najbližšej rodiny a priateľov. "Prežili sme doteraz najkrajší deň v našich životoch a z celého srdca ďakujeme všetkým, ktorí tento deň s nami strávili a najviac jeden druhému," povedali krátko po svadbe obaja herci.

Šebová bola už počas obradu tehotná. Dvojica sa rozhodla užiť si aj svoju svadbu bez prítomnosti médií, keďže obaja sú známi a tak by bol o ich veľký deň obrovský záujem. Rovnako nekomentujú ani teraz narodenie malého Rudka. "Sme najšťastnejší na svete a na bábätko sa veľmi tešíme," povedala pred časom herečka. Áno si dvojica povedala v prostredí krásnej a romantickej Wiegerovej vily, iba zopár kilometrov od Bratislavy. Novopečeným rodičom gratulujeme! 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete