Martina Šimkovičová 
TV Markíza

Kedy to skončí? Ďalší ROZCHOD! Martina Šimkovičová s manželom: KONIEC!

19. decembra 2017 14:24 / Slovenský šoubiznis
Odzvonilo ďalšiemu páriku? Podľa informácií, ktoré dnes priniesol denník Plus JEDEN DEŇ totiž krachuje manželstvo poslankyne Národnej rady Martiny Šimkovičovej. V jej prípade by tak išlo o druhý rozvod. S manželom Igorom sú manželmi 12 rokov.

Šoubiznis, ale aj politika sa otriasa v základoch. Manželstvá krachujú ako huby po daždi, veď v poslednom období má ísť ž o tretí rozvod. Šimkovičová síce nepôsobí na televíznych obrazovkách, ale momentálne sa venuje politike, v pamäti divákov je však zapísaná ako moderátorka Televíznych novín na Markíze.

Zdá sa však, že aj jej vzťah s podnikateľom Igorom prechádza poriadne kritickým obdobím. Dôkazom, že medzi manželmi nie je všetko s kostolným poriadkom má byť aj fakt, že sa dvojica rozhodla predať svoj dom v Rakúsku, ktorý si postavili len pred pár rokmi.

Samotná exmoderátorka a dnes poslankyňa sa však ku krachu svojho vzťahu nevyjadruje. "Určite sa nebudem vyjadrovať," povedala pre denník Šimkovičová. Zdá sa teda, že naozaj niečo v jej prípade nebude v poriadku. Problémy v manželstve síce nepotvrdila, avšak ani nepoprela. Platí v tomto prípade staré známe heslo: Kto mlčí ten svedčí? 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete