V SuperStar nebude chýbať ani Paľo Habera. 
TV Markíza

EXKLUZÍVNE! Poznáme mená porotcov novej SuperStar: Na Rolins, či Farnu zabudnite, toto sú nové mená

19. decembra 2017 14:36 / Slovenský šoubiznis
A je to vonku. Porotcovia novej série Česko Slovenskej SuperStar sú odhalení. Ako prvý o tom informoval portál FAKT24. My máme k dispozícii aj vyjadrenie samotnej televízie Markíza. Kto teda zasadne do kresiel, ktoré budú hľadať novú hviezdu na speváckom nebi?

"Nakoniec sa rozhodli pre dvoch Slovákov a dvoch Čechov. Tentoraz však bude iba jedna žena. K Haberovi sa posadia Katka Knechtová, Ben Cristovao a ešte Matej Ruppert. Ešte to všetko však držia v tajnosti, predsalen je pre Markízu ešte skoro, aby pustila von tieto informácie," prezradil zdroj pre spomínaný portál. Zdá sa teda, že Markíza aj Nova chcú vsadiť na nové, neopozerané tváre.

Samotná televízia sa k novým tváram vo svojej jarnej ťažiskovej šou odmieta vyjadriť. "K porote sa zatiaľ nevyjadrujeme. Tieto mená zatiaľ nemôžeme potvrdiť, ani vyvrátiť," napísal vo vyjadrení Michal Borec, riaditeľ PR oddelenia a marketingu Markízy.

Takýto postup je však v prípade televízií bežný, predsalen si tajné tromfy nechávajú vždy na pravú chvíľu. Isté však je, že táto štvorica je už dohodnutá. Výberové konanie prebiehalo v Prahe a dohliadali na neho dokonca aj odborníci zo zahraničia. Či sa práve táto štvorica osvedčí a prinesie do šou niečo nové, uvidíme už na jar, kedy sa spevácka šou spustí.  
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete