Adela s Viktorom plánujú cestu na Maurícius 
Instagram Viktor Vincze

Adela a Viktor: Útek do exotiky! Vieme, kde budú tráviť nový rok...

14. decembra 2017 14:02 / Slovenský šoubiznis
Adela Vinczeová s manželom Viktorom Vinczem patria k najsledovanejším párom slovenského šoubiznisu. Potom, ako nedávno Viktor prehovoril o problémoch v ich intímnom živote a počatí bábätka, sa zrejme dvojica rozhodla utiecť od neustáleho mediálneho tlaku.

Po Novom roku totiž plánujú luxusnú dovolenku na exotickom Mauríciu. "V januári sa chystáme na Maurícius. Hoci niekde som čítala, ýe keď si chce človek ublížiť, má ísť v zime na letnú dovolenku. Náš organizmus je nastavený na iný rytmus. Mali by sme sa naladiť na zimu, spomalenie. Na skoršiu tmu, na väčší pokoj v duči. Mám toto obdobie rada," povedala Adela v rozhovore pre časopis fresh.

"Určite pôjdeme aj na lyžovačku. Do dvanástich rokov som lyžoval, potom som vyskúšak snowboard a odvtedy som mu verný. Bol by som rád, keby sme túto aktivitu zdieľali spolu. Adela by si dala po rokoch kondičné jazdy na lyžiach. A keď sa do toho dostane, budeme môcť jazdiť spolu. Rád by som sa vrátil do tatier, kde som naposledy lyžoval ako malý," doplnil Viktor svoju manželku.

Zdá sa teda, že si dvojica chce užiť nový rok po svojom a konečne si oddýchnuť od všetkého. A možno práve tam sa im podarí zapracovať na dieťatku, ktoré si obaja tak veľmi želajú.  
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete