Manželia Kramárovci sa rozvádzajú 
SITA

ŠOK! Ďalšie prominentné manželstvo krachuje: Kramárovci sa rozvádzajú!

08. decembra 2017 12:39 / Slovenský šoubiznis
Tak toto zrejme nečakal nikto. Slovenské šoubiznisové manželstvá sa otriasajú v základoch. Heribanovci, Kočišovci, Bičaanovci a teraz manželia Kramárovci. Tým všetkým stroskotali dlhoročné vzťahy. Poslední menovaný Maroš Kramár sa podľa informácií online denníka www.fakt24.sk rozvádza s manželkou Natašou.

Samotný herec dokonca tieto správy nepoprel, jeho vyjadrenie je však poriadne záhadné. "Neviem o tom. Asi viete viac, ako ja," napísal pre FAKT24 Kramár. Na ich ďalšie otázky, či môže rázne poprieť zvesti o rozvode už nereagoval. Rovnako na tom bola aj jeho manželka, ktorá sa rozhodla zrejme držať bobríka mlčanlivosti a nič nekomentuje. Navyše podobný spôsob vyjadrovania je v prípade známych osobností bežný, niekedy po prevalení podobných káuz na začiatku zatĺkajú, kým vyjdú s pravdou von. Platí teda aj v tomto prípade staré známe šoubznisové pravidlo: Kto mlčí, ten svedčí?

Isté však je, že sa v prominentnom zväzku niečo deje. Aj podľa sociálnej siete to totiž vyzerá tak, že sa dvojica spoločne neobjavuje nielen v spoločnosti, ale aj na dovolenkách. Nedávno totiž bola právnička Nataša so svojimi deťmi sama pri mori, Kramár tam chýbal. Ten sa zdržuje často aj v Prahe, kde nakrúca reláciu.

AKTUALIZÁCIA: Herec sa nakoniec rozhodol prehovoriť, urobil tak však len pre jedno české médium. "Sú to nezmysly. S manželkou sa nerozvádzame, vzťahy máme v poriadku. Neviem ako k tomu prišli, vôbec tomu nerozumiem. Nataša je už pol roka s deťmi na Kostarike, o to väčší nezmysel je, že by sme mali podávať žiadosť o rozvod. Zrovna teraz za nimi idem," povedal herec a dodal: "V českých médiách ma rozvádzali už pred piatimi rokmi. Už som na to zvyknutý." Zaujímavé je, že keď ho už v českých médiách rozvádzali, prečo poskytol rozhovor práve im a so slovenskými novinármi nekomunikuje... 
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete