Robo Roth 
www.youtube.com

Známy slovenský herec bez servítky: Slovenské seriály? Sú to pi*oviny!

07. decembra 2017 00:02 / Slovenský šoubiznis
Ten sa s tým rozhodne nese.ie. Známy slovenský herec Robo Roth sa vyhýba úlohám v našich seriáloch oblúkom. A teraz je jasné prečo. Herec má na tvorbu slovenských televízii pomerne vyhranený názor. A ten rozhodne Markízu, či Jojku veľmi nepoteší.

Prijal by vôbec nejakú ponuku do takéhoto projektu? "Taký prípad skôr vymyslela moja vzácna kamarátko-priateľka Adela V., ktorá mi dala iluzórnu ponuku: ´Keby končil nejaký seriál, je koniec a už iná séria nebude, točí sa posledný diel a na jeho konci prídeš ty a budeš sa volať, tak ako sa skutočne voláš a všetkých účinkujúcich zastrelíš. Šiel by si do toho?´ Tak v takomto jedinom prípade áno. Je to vlastne vtipné a je to zhrnutie názorov za celých desať rokov odkedy sa to vyrába. Tým to neodcudzujem, ale nie je to koncert na ktorý by som išiel...," povedal v rozhovore pre hnonline.sk Roth.

Prečo teda nechce v seriáloch vystupovať? Roth si servítku pred ústa rozhodne neberie a povedal to priamo: "No lebo sú to p*viny. Nemá to s realitou nič spoločné."

Roth pritom patrí k našim najtalentovanejším hercom a keď chcú režiséri v divadlách, čo dokonca filmoch kvalitu, siahnu práve po ňom. Dostáva tie najnáročnejšie úlohy a v Slovenskom národnom divadle hrá v niekoľkých predstaveniach. V televíznom seriáli by ste však jeho meno v titulkoch hľadali márne. A teraz je úplne jasné, prečo. Čuduje sa mu vôbec niekto? 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Adela a Viktor: Útek do exotiky! Vieme, kde budú tráviť nový rok...

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Ďalší dôkaz proti Ruskovi? Mafiánom mal dať

Celebrity

Mel B a Stephen Belafonte sa oficiálne rozviedli

Štýl

Sojuz s tromi astronautmi vyštartoval k ISS