Kto sa skrýva na obrázku? 
Instagram Emma Tekelyová

NEUVERITEĽNÉ! Tieto dve Slovensky majú dokopy 118 rokov. Naozaj môžu takto vyzerať?

28. novembra 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Podpísali zmluvu s diablom, majú za sebou plastiky, alebo jednoducho zdelili dokonalé gény? To sa pýta snáď každý, kto vidí speváčku Beátu Dubasovú a moderátorku a spisovateľku Emmu Tekelyovú. Obe slovenské hviezdy majú dokopy neuveriteľných 118 rokov. Napriek tomu by im ich reálny vek hádal zrejme málokto.

Dubasová má po 50ke a Tekelyová dokonca o 10 rokov viac. Obe celebrity však vyzerajú minimálne o niekoľko rokov menej. Bývalá hlásateľka Emma Tekelyová je známa tým, že vyznáva nielen zdravý životný štýl, ale propaguje aj tzv. tvárovú gymnastiku, ktorej podľa jej slov vďačí za mladistvý vzhľad.

"Už po tridsiatke som sa odhodlane vybrala za svojím kamarátom plastickým chirurgom poradiť sa, ale vyhnal ma z ordinácie. Keď som pri svojej profesii objavila zázračné účinky tvárovej gymnastiky, stala som sa od nej závislou. Všetci poznáme hollywoodske celebrity, ktorým prehnané zákroky zmenili nielen tvár, ale aj identitu. Mňa identita živí," povedala kedysi Tekelyová.

A zdá sa, že to zaberá. Rovnako bez zásahu plastických chirurgov funguje aj večné mladé dievča Dubasová. Tá aj dnes keď vyjde na pódium, vyzerá doslova ako dievčatko. Útla postavička a takmer žiadne vrásky. Niektoré známe tváre jednoducho vedia, ako ostať mladé aj bez návštevy kliniky krásy. Dubasová s Tekelyovou sú toho živým príkladom.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Adela a Viktor: Útek do exotiky! Vieme, kde budú tráviť nový rok...

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Ďalší dôkaz proti Ruskovi? Mafiánom mal dať

Celebrity

Mel B a Stephen Belafonte sa oficiálne rozviedli

Štýl

Sojuz s tromi astronautmi vyštartoval k ISS